Podziękowanie Kuby Przybylskiego

5 lipca 2018

"Pragniemy podziękować FUNDACJI STONOGAS za wsparcie finansowe na rzecz naszego syna. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Dzięki Waszemu dofinansowaniu mogliśmy zakupić fotelik do samochodu dla Kubusia, który jest mu bardzo potrzebny. Kubuś ma 13 lat i samodzielnie nie siedzi, a w tym foteliku czuje się komfortowo i bardzo bezpiecznie podczas jazdy samochodem. Pomoc płynąca od innych ludzi ma dla nas ogromne znaczenie. Daje wiarę, pomaga pokonywać codzienne trudności, dodaje nam mocy myśl, że ktoś o nas pamięta i nas wspiera. W życiu dzieci Niepełnosprawnych i ich bliskich każdy gest dobroci wnosi radość i nadzieje na lepszą przyszłość. Bardzo dziękujemy . Pozdrawiamy wszystkich pracowników Fundacji Stonoga. Ewelina , Tomasz i Kuba Przybylscy"